K přetrvávajím chybám v článcích

Upozornění na technické chyby způsobené přesunem z bloguje.cz

Pokud jste po zveřejnění předchozího článku (Původ a počátky moravského etnosu) měli pocit, že jste ho už někde viděli, nejednalo se o déjà vu (mylný pocit, že člověk zažívá něco, co už jednou prožil) ;-), nýbrž o nové vložení ztraceného článku.
Tyto stránky byly původně na serveru bloguje.cz (takže adresa byla dalsimoravak.bloguje.cz), jenže uvedený server ukončil v červnu 2012 svou činnost. Proto jsem všechny do té doby zveřejněné články přesunul na server wordpress.com podle návodu zveřejněného na bloguje.cz. Tak se například podařilo zachovat komentáře pod články, avšak přesto nebyl přesun zcela bezproblémový, zmizely například (téměř) všechny obrázky a dokonce se ztratily některé z nejstarších článků. Musel jsem pak hodně času věnovat následným úpravám, abych články dostal do původního stavu. To se mi však nepodařilo dokonale, určité chyby ještě stále přetrvávají, neboť jsem je v tom množství toho, co bylo třeba opravit, přehlédl. Podle mého názoru mezi dosud neodhalenými chybami převažují chybné odkazy mezi články a chybějící plné verze obrázků, které se mají zobrazit po kliknutí na jejich menší náhled. Kdybyste tedy na nějakou takovou či jinou chybu narazili (nebo jste měli pocit, že nemůžete nalézt článek, který tady kdysi býval), napište to do komentáře sem (nebo pod příslušný článek), abych ji mohl opravit.

3 thoughts on “K přetrvávajím chybám v článcích

  1. Nejdřív bych Vám rád poděkoval za množství výborných článků, obzvlášť pak za články Nárys mluvnice moravštiny a tím se dostávám k mému (a tuším, že i mnoha jiných) problému a sice k chybějícím prvním sedmi dílům tohoto seriálu. Udělal byste mi jejich zpřístupněním upřímnou radost. Předem mnohokrát díky

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s