Stěhování

Konec psaní na této adrese

Jak už zřejmě víte (aspoň pokud čtete „blogujícího Moraváka“), systém bloguje.cz skončí svou činnost 30. 6. letošního roku. Jako všichni, kteří na bloguje mají stránky, jsem nucen se někam přestěhovat. Třebaže je pravděpodobné, že nakonec skončím ještě na dalším místě, zatím jsem si vybral velký (zahraniční (ne český 😉 ) blogovací systém, u kterého snad nehrozí, že v brzké době zanikne. Všechny mé články najdete již za několik dnů na adrese

https://dalsimoravak.wordpress.com/

Zatím je nová adresa veřejně nepřístupná, definitivní přechod provedu někdy během příštího týdne, sem už žádný nový článek nepřibude. Po přesunu zůstanou pod články zachovány i všechny komentáře, které kdy byly vámi napsány. Několik hodin před přesunem článků na novou adresu na něj ještě zvlášť upozorním, protože na novém místě zůstanou zachovány jen komentáře odeslané před přesunem. Dále musím upozornit, že asi budou na novém místě zpočátku problémy s obrázky. Do textu článků jsou totiž vloženy odkazy na obrázky, které jsou uloženy na serveru bloguje.cz, a to sice neovlivní vzhled článků po samotném přesunu, avšak jakmile server bloguje.cz přestane fungovat (zda to bude hned počátkem července nebo někdy později, nevím), obrázky z článků zmizí. Budu je muset znovu nahrát na wordpress a v článcích ručně změnit odkazy, a to logicky nějakou dobu potrvá; mezitím budou zkrátka obrázky v článcích chybět.

5 thoughts on “Stěhování

  1. > [1]Nevím, jestli se mi technicky podaří na wordpress ji užít.Každopádně upozornil bych na dva detaily: oko je samozřejmě bílé, nikoli žluté a jazyk by měl být spíš červený (tak to bývá častější).

  2. >přiznávám, že, taková ignorance(!), sem nestudoval heraldický popis, a proto sem si dovolil (!) udělat pozadí oka žluté, bělmo je typické pro savce, zrovna tak tradiční tvar jazyka orlice je savčí a né ptačí, to sem take změnil, co se týká barvy jazyka, z odborných diskuzí sem pochytil, že jazyk je součástí zbroje a měl by byt stejné barvy, t.j. žluté. Ovšem su ochotný nekeré detaily na přání změnit.

  3. > [3]No tak, nemusíš to brát tak osobně. Proč ale nechtít přesnost ve věcech, které nemají být libovolné? To by byla škoda, ne?

  4. Publikování v časopisechČlánek je na téma "mé blogování" takže snad se moc neodchýlím od tématu.Nejprve bych rád upozornil na 14. číslo časopisu "Tajemství české minulosti" http://www.epublishing.cz…nulosti . Na straně 38 je článek Milana Řepy "Moravané nebo Češi". Doporučuji časopis zakoupit i když autorův závěr nevyznívá moc "promoravsky".V této souvislosti by mne zajímalo, zda by autor tohoto blogu nemohl publikovat v historických časopisech (Živá historie, Tajemství české minulosti…). Když mohou autoři jako Řepa nebo Kačer? Nebo snad historické časopisy ovládají čechisté, kteří nepřipustí aby moravanství překročilo pro ně přijatelnou (tedy velmi nízkou) mez?

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s